Ana sayfa Forum Forum Hakkında Yeni Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyun

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Tazemühendis tarafından 6 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #4435

  Tazemühendis
  • TM Puanı176
  • ★★★★★

  Merhaba arkadaşlar sitedeki yarışma ve forum kullanımı ile ilgili bir yazı hazırlamak istedim. Lütfen dikkatlice okuyun. Foruma hala kayıt olmadıysanız buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz

  Öncelikle bilmeniz gereken bazı şeyler var.
  Forum nasıl kullanılır? Bilmiyorsanız https://tazemuhendis.net/forum/konu/forum-nasil-kullanilir makaleyi okumanızı öneririm. Hatta biliyorsanız bile okuyun 😂

  Açtığınız her başlık ve verdiğiniz her cevap için puan kazanacaksınız. Puanları isminizin yanında görebilirsiniz. Puanlarınıza göre rütbe kazanacaksınız.
  Önceki paylaşımlarınızdan dolayı şu anda belli başlı rütbe ve puanlara sahip olabilirsiniz. Fakat bugün herkes eşit başlıyor. Önceki puanlarınızı üzerine aldıklarınız sıfırdan sayılacak.

  Dikkat etmeniz gereken en önemli şey şu : Puan kazanmak için sürekli alakasız ve basit başlık açmak , sorulara mantıksız cevap vermek kesinlikle yasak. Tespit edildiği halde öncekilerle birlikte puanınız silinir. Ayrıca foruma yazı yazarsanız (özgün ve size ait en az 300 kelime ) normalde konu başına kazandığınız 1 puan yerine o konu için 10 puan kazanırsınız.

  Örnek bir forum başlığı nasıl olmalı :
  Soru soracağımı farz edelim . Kendimi geliştirmek isteyen bir inşaat mühendisligi öğrencisiyim. Ne yapmam gerekiyor merak ediyorum ve soracağım .
  Başlık : İnşaat mühendisligi öğrencisi kendini nasıl geliştirir?
  İçerik: Merhaba arkadaşlar, inşaat mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek istiyorum ama ne yapmam gerek bilmiyorum. Bir inşaat mühendisliği öğrencisi kendini nasıl geliştirir?
  Etiketler : İnşaat Mühendisligi, İnşaat , Gelişim

  Ayrıca yazı editörü ile yazınıza görsel, video , link vs ekleyebilir yazınızı düzenleyebilirsiniz.

  Kazanan : @muhendishanim

  • Bu konu 4 ay 3 hafta önce önce  Tazemühendis tarafından değiştirildi.

  Taze Mühendis kurucu

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.