Ana sayfa Forum Sınavlar Mühendislik Ders Notları Genel Fizik 2 Soru ve Çözümleri | Vize Final Soruları ve Çözümleri

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Tazemühendis tarafından 3 hafta 3 gün önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar

Tazemühendis
    • TM Puanı165
    • ★★★★★

Öncelikle herkese iyi forumlar, Genel fizik 2 soruları arıyorsanız doğru başlıktasınız. Bildiğiniz üzere daha önce genel fizik 2 ders notları paylaşımı yapmıştım. Ayrıca genel fizik 2 serway çözümlerini de videolu şekilde web sitemizde paylaşmıştık. Bu sefer de elime geçen genel fizik 2 soru ve çözümlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bugün bir arkadaşım için genel fizik 2 ders notlarına bakarken, bu genel fizik 2 soru ve çözümlerini buldum. Benim gerçekten hoşuma gitti. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. Eğer genel fizik 2 sınavınıza çalışıyorsanız bu soru ve çözümlere bakmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Genel fizik 2 soru ve çözümleri yazının en altına dosya kısmına ekledim. Oradan direkt pdf şeklinde ücretsiz indirebilirsiniz. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim, büyük ihtimalle bu sorular genel fizik 2 vize soruları. Ben bu dersi geçeli neredeyse iki sene olacak fakat vizede bunlara benzer sorular çıktığını hatırlıyorum.

Dosya:
    Sadece Giriş Yapmış Kullanıcılar Dosyaları Görebilir. Giriş Yaparak Dosyaları Görebilirsiniz.

Taze Mühendis kurucu

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.