15 Tatil Ders Çalışma Programı 2020 | Lise ve Ortaokul

15 Tatil Ders Çalışma Programı 2020

Birçok öğrenci 15 tatili sadece tatilden ibaret olarak görür. Fakat yarıyıl tatili düzgün değerlendirilirse hem dinlenmek için hem eksik olduğumuz konuları tamamlamak, ders çalışmak için mükemmel bir fırsattır. Yarıyıl tatilinden bu şekilde faydalanmak için de kendimize güzel bir program hazırlamamız lazım. Bu yazımda sizlerle kendi hazırladığım 15 tatil ders çalışma programı hakkında konuşmak istiyorum.

Yazının sonuna programın Excel formatını bıraktım. Oradan indirebilirsiniz. Bilerek Excel dosyası olarak paylaştım bu programı çünkü kendinize göre değiştirmenizi istiyorum. Ben sadece hayatında hiç program hazırlamamış, program hazırlamaya nereden başlayacağını bilmeyenler için örnek bir program hazırladım. Aklınıza yatarsa, size uygun gelirse kullanırsınız ama benim tavsiyem kendi programınızı kendiniz hazırlamanız yönünde. Neticede sizi, sizden iyi kimse tanıyamaz.

Ben 15 tatil ders çalışma programını hazırlarken her güne bir ders koymaya özen gösterdim. Bir ders çalışalım ama tam çalışalım mantığıyla hareket ettim. Ayrıca bir gün sözel ders çalıştıysak ertesi güne sayısal ders koydum. Hem zihnimizin dinlenmesi hem de dersten sıkılmamamız için böyle bir şey yaptım.

Bu 15 tatil ders çalışma programı hem lise hem de ortaokul öğrencilerine hitap ediyor. Ayrıca lgs ve yks hazırlığı yapan dostlarımda indirip kendilerine göre düzenleyebilirler. Hedeflerinizi bilmiyorum ama bu programda günlük 3 saat ders çalışma var. Size bu çok az gelebilir. O yüzden baştan dizayn etmenizi öneririm.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 15 tatil ders çalışma programını indirebilirsiniz.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir