Udemy Ücretsiz Kurslar 2020 | Sürekli Güncel Liste

ücretsiz udemy kursları
udemy ücretsiz kurslar 2019

Udemy ücretsiz kurslar neler? Udemy’de ücretsiz kurs var mı? Gibi sorularınız varsa doğru yazıya geldiniz. Udemy, sunduğu kaliteli eğitimler ile yeni programlar, beceriler, diller vb.Öğrenmek isteyenlerin çok sık tercih ettiği ve eğitim satın aldığı bir platform haline geldi. Udemy’nin bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli sebepleri: Kursları bitirenlerin sertifika alması ve satın alınan kursun ömür boyu satın alan kişiye ait olması olarak görülüyor. Peki Udemy ücretli mi? Hiç ücretsiz Udemy kursu yok mu?

Bu soruya şöyle cevap verebilirim: Udemy’e üye olmak tamamen ücretsiz, fakat Udemy’de ücretli kurslar olduğu gibi ücretsiz kurslar da yer alıyor. Bu yazımda da kaliteli Udemy ücretsiz kursları sizlerle paylaşmak istiyorum. Yazının devamında paylaşacağım çeşit çeşit kursa ücretsiz kayıt olup, ömür boyu kullanabilirsiniz. Benim de aralarında kullandığım birçok ücretsiz Udemy kursu yer alıyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri birbirinden kaliteli ücretsiz udemy kursları ile baş başa bırakmak istiyorum.

Udemy Ücretsiz Kurslar listesi hep güncel kalacaktır. Yeni ücretsiz Udemy kursları buldukça bu listede sizlerle paylaşacağım. Yazıyı sık sık kontrol etmenizde fayda var. Ayrıca yazının yorum kısmından eklenmesini istediğiniz Udemy kursları varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Udemy Ücretsiz Kurslar 2019

Listedeki Udemy kurslarının üzerine tıklayarak ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Şu an listedeki ücretsiz Udemy kursları bunlar. Keşfettiğim güzel, ücretsiz bir udemy kursu olursa Udemy ücretsiz kurslar listesine ekleyeceğim. Listemdeki Udemy ücretsiz kursların tamamı Türkçe’dir. Türkçesi henüz çekilmemiş olan kursun, listeye İngilizcesini ekliyorum. İngilizce olanları belirttim. Kursları alırken bir sıkıntı yaşarsanız yorum kısmından yazabilirsiniz. Umarı faydalı olur, herkese iyi çalışmalar !

TAVSİYE YAZI: Bir Mühendis Kendisini Nasıl Geliştirmeli?

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir