AutoCAD Tefriş Kütüphanesi DWG

autocad tefriş kütüphanesi dwg
autocad tefriş kütüphanesi

AutoCAD tefrişleri , Autocad ile çizim yapan herkesin işine yarayacak, işini kolaylaştıracak hazır çizimlerdir. Günümüzde Autocad kullanmayan yoktur. Dolayısıyla artık AutoCAD bilmek ekstra bir özellik değil. Her mühendisin , teknik ressamın , mimarın Autocad’i iyi seviyede bilmesi isteniyor. Fakat biz Autocad ile en hızlı şekilde en kaliteli çizimleri yapabilirsek o zaman rakiplerimize fark atmış oluruz. Autocad ile hızlı çizim yapma konusunda da autocad tefrişleri bizlere büyük destek oluyor. Bu yazımda sizlerle kendi kullandığım AutoCAD tefrişlerini paylaşacağım. Belki de internetteki en kapsamlı Autocad tefriş kütüphanesini sizlerle paylaşacağım.

TAVSİYE YAZI : AutoCAD İle Hızlı Çizim Yapmak İçin 5 İpucu

AutoCAD Tefriş Kütüphanesi

Sizler için Autocad tefrişlerini gruplandıracağım. İstediğiniz tefrişi üzerine tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kapı, Pencere, WC, Banyo,Mutfak Tefrişleri

Kapı tefrişi, pencere tefrişi, WC tefrişi vb. mimari proje çiziminde kullanılacak herhangi bir tefrişe ihtiyacınız varsa aşağıdaki Autocad tefriş kütüphanelerini indirebilirsiniz.

1-) Autocad Kapı Pencere WC Tefrişleri

2-) Autocad Mutfak Banyo WC Tefriş Kütüphanesi

Autocad ile bir mimari çizim yapıyorsanız ya da kat planı çiziyorsanız yukarıda paylaştığım tefrişleri kullanarak gayet hızlı bir şekilde çizim yapabilirsiniz.

AutoCAD Tefriş Kütüphanesinde sadece mimari projeler için tefrişler değil, statik projeler için de tefrişler paylaşmak istiyorum. Ayrıca bu yazı sürekli güncellenecek. Elime geçen her AutoCAD tefrişini buradan sizlerle ücretsiz olarak paylaşacağım.

3-) AutoCAD Çelik Halat Tefrişi

Siz de bu yazının altına istediğiniz tefrişleri yorum olarak yazabilirsiniz. AutoCAD tefriş kütüphanesi sizin istediğiniz tefrişler ile şekillenecek.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir