KYK Burs ve Kredi Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ? KYK Burs Sonuçları 2018

 

 

KYK Burs ve Kredi Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ? KYK Burs Sonuçları 2018

Milyonlarca üniversite öğrencisi, KYK Burs sonuçlarının açıklanmasını beklyor. KYK burs ve kredi başvuru sonuçlarının açıklanmasını bekleyen milyonlarca öğrenciden birisi de benim. Bu yazımda da KYK burs sonuçlarının ne zaman açıklanacağını yaptığım araştırmalar neticesinde sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Hepinizin bildiği üzere KYK burs başvuruları 21 Ekim tarihinde bitmişti. 21 ekim tarihinden beri milyonlarca öğrenci KYK burs sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Peki bu sene yani KYK burs sonuçları 2018 ne zaman belli olacak ? Kime kredi , kime burs çıktığı ne zaman açıklanacak ? Gelin bu soruya cevap arayalım.

 

KYK Burs Başvuruları Ne Zaman Açıklanacak?

KYK burs başvurularının açıklanma tarihi ile ilgili henüz net bir bilgi bulunmuyor. Hiçbir resmi kurumda kyk burs sonuçları şu tarihte açıklanacak diye bir duyuru yapılmadı. Fakat kyk burs ve kredi başvurularının ne zaman açıklanacağını sizler için analiz edip,tahmin ettim.
Geçen sene KYK burs ve kredi sonuçları 23 gün içinde açıklanmıştı. O yüzden bu seneki KYK Burs ve kredi başvurularının da Kasım’ın 12-13’ü gibi, kısaca Kasım’ın ilk yarısı açıklanacağını söylemek yanlış olmaz.
Eğer KYK burs başvurusu yaptıysanız ve KYK burs sonucu ne zaman belli olur diye merak ediyorsanız cevap 10-15 Kasım arası gibi duruyor.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir