Hadi Bilgi Yarışması Nedir Hadi Bilgi Yarışması İle Nasıl Para Kazanılır ? | Para Kazandıran Bilgi Yarışması

 

Hadi Bilgi Yarışması Nedir Hadi Bilgi Yarışması İle Nasıl Para Kazanılır ? | Para Kazandıran Bilgi Yarışması

Geçen gün iş yerinde, öğle arasında herkesin telefon ile uğraştığını gördüm.Telefonda bir kadın konuşuyor,sorular soruyor ve herkes tüm dikkatini o sorulara vermiş şekilde cevaplamaya çalışıyordu. Üstelik bu soruları soran kadında öyle sıradan biri değildi. Benim Leyla ile Mecnun dizisinden tanıdığım Müge Boz’du. Merakıma engel olamayıp bu yarışmanın ne olduğunu sorduğumda ise bana Hadi uygulaması olduğunu söylediler. Turkcell desteği ile geliştirilip piyasaya sürülen bir bilgi yarışması uygulamasıydı Hadi. Onu diğer bilgi yarışmalarından ayıran ise işin ucunda gerçek bir para ödülünün olması. Yani Hadi uygulamasını kullanarak para kazanmanız hem de çok büyük paralar kazanmanız mümkün. Peki Hadi uygulaması nedir,Hadi uygulaması ile nasıl para kazanılır,Hadi nasıl oynanır? Bu sorular belirdi aklımda. Daha sonra ben de oynamaya başladım ve hepsinin cevabını buldum oynadıkça . Şimdi de bu yazımda sizlere anlatmak istiyorum Hadi uygulamasını.

Hadi Bilgi Yarışması Nedir?

Hadi bilgi yarışması Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması. Hadi en çok aranan ve indirilen programlar arasında yerini aldı.
Günde İki Kez Canlı Yayınlanan Yarışma; on iki soruyu doğru cevaplayan herkese gerçek para ödülü Vadediyor. Binlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışmanın sunuculuk koltuğundaysa başarılı oyuncu Müge Boz oturuyor.

Hadi Bilgi Yarışmasından Nasıl Para Kazanılır ?

Hadi oynayarak para kazanma olayı tamamen sizin bilginizle alakalı. Neredeyse her gün 12.30 ve 20.30 saatlerinde gün içinde iki kez canlı olarak başlatılıyor yarışma. Yarışmaya katılabilmek için telefonunuzun uygulama marketinden Hadi uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Daha sonra belirtilen yarışma saatinden 15 dakika önce girerek beklemelisiniz. Yarışma başladığında otomatik olarak uygulamada ekrana geliyor yarışma. Müge Boz size sırayla kolaydan zora doğru 12 adet soru soruyor . Siz de bu sorulara doğru cevap vermeye çalışıyorsunuz. Soruları doğru cevaplayabilmek için tam olarak 10 saniyeniz oluyor. Yani sorunun cevabını internete yazıp bakayım derken süre bitiyor. Toplamda 3000 tl’lik bir ödül var. Bu ödül 12’De 12 yapan kaç kişi varsa hepsine eşit olarak paylaştırılıyor. 20 TL ve üzeri bir bakiyeye sahipseniz IBAN numaranızı kullanarak parayı çekebiliyorsunuz.

Hadi Bilgi Yarışması Ücretli mi?

Şimdi diyeceksiniz Hadi herkese böyle bol bol para dağıtıyor. Kesin ücretli bir uygulamadır Hadi. Ama öyle değil arkadaşlar. Hadi tamamen ücretsiz bir uygulama. Hep de ücretsiz kalacak gibi duruyor.

Hadi’de Nasıl Joker Kazanılır ?

12 sorunun 12’sine de doğru cevap vermenin zor bir iş olduğunun Hadi yapımcıları da farkında. Bu yüzden oyunda joker hakkı sunmuşlar. Joker, eğer bir soruyu yanlış cevaplarsanız yarışmaya devam etmenizi sağlıyor. Final sorusu hariç her soru da kullanılabiliyor. Her maç bir tane joker kullanma hakkınız var. Yanlış yaptığınızda jokeriniz otomatik devreye giriyor yani sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Peki Hadi’de joker nasıl kazanılır, yok mu Hadi joker hilesi dediğinizi duyar gibiyim. Joker kazanmanın tek bir yolu var arkadaşlar. O da uygulamaya yeni oyuncu kazandırmak. Bir kişi uygulamayı indirdikten sonra referans kısmına sizin adınızı yazarsa bir tane Joker kazanabilirsiniz.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir