Rowenta Servis Narlıdere Dilediğini Zaman Hizmetinizde!

Rowenta sahip olduğu kalitesi nedeniyle sıklıkla yöneldiğim markalardan biri. Uzun zamandır kullandığım elektrik süpürgem bozulduğunda, yine tercihimi çok memnun kaldığım Rowenta markasından yana kullandım. Cihazı ilk kullandığım dönemlerde oldukça iyi bir performans gösteriyordu. Artık ev temizliği benim için çok büyük bir sorun olmaktan çıkmıştı. Ama birgün elektrik süpürgemde bazı sorunların başladığını gördüm. Ve soruna çözüm bulabilmek adına İzmir Rowenta Servis ekibine ulaştım.
Rowenta sahip olduğu kalitesi nedeniyle sıklıkla yöneldiğim markalardan biri. Uzun zamandır kullandığım elektrik süpürgem bozulduğunda, yine tercihimi çok memnun kaldığım Rowenta markasından yana kullandım. Cihazı ilk kullandığım dönemlerde oldukça iyi bir performans gösteriyordu. Artık ev temizliği benim için çok büyük bir sorun olmaktan çıkmıştı. Ama birgün elektrik süpürgemde bazı sorunların başladığını gördüm. Ve soruna çözüm bulabilmek adına
Elektrik Süpürgesi Bakımı
Elektrik süpürgelerinin bakımına önem vermediğimi söyleyen ekip bu nedenle sorunun oluştuğunu belirtti. Bir süre sonra kir ve toz yığınları süpürge için bir tehlike haline gelebiliyor. Bu nedenle düzenli olarak bir bakım yapılması şart.
Süpürge Filtrelerine Dikkat Edin
Elektrik süpürgelerinin en önemli parçalarından biri de filtrelerdir. Rowenta Servis İzmir Narlıdere ekibi de bunu bildirirken uzun zaman boyunca dikkat edilmemiş filtrelerde bazı sorunların ortaya çıkabileceğini belirtiyor. Özellikle elektrik süpürgesinin yine aynı performansta çalışmasını isteyen kadınlar mutlaka filtreleri düzenli olarak gözden geçirmeliler.
En Ufak Sorunlarda Bile Servise Başvurun
Sorunların daha büyük bir hale gelmemesi için en ufak sorunda bile uzmana danışmak gerekiyor. Rowenta servis Narlıdere ekibi de bunu ifade ederken, elektrik süpürgesinin doğru kullanımı için mutlaka bunu öneriyor. Bu sayede kendi başınıza hareket ederek belki de makine için çok büyük bir sorun oluşturacak bir şeyi de başlatmamış olacaksınız.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir