Philips Servis Bornova Elektrikli Süpürge Tamir Hizmeti

Philips en çok tercih ettiğim markaların arasında yer alıyor. Ürettiği ürünleri uzun zaman boyunca kullanabiliyorum. Bu durum beni epey etkilerken, elektrik süpürgesi seçimini de bu markadan yapmaya karar vermiştim. Bu alanda çok ünlü olan marka, gösterişli bir elektrik süpürgesi modeli ile anında kalbimi çaldı. Bu cihazı satın aldığımda artık evin tüm temizlik yükü omuzlarımdan alınmış durumdaydı. Zamanla performansında düşmeler yaşanan bu cihaz, beni memnun etmemeye başlamıştı. Bu durumda sorunların çözülebilmesi adına çarenin Philips’in Bornova servisinde olduğunu anladım. Serviste ustalarla biraz laflarken, elektrik süpürgesinin doğru kullanımı hakkında bilgiler aldım. Sizlere de yararlı olması açısından bunları paylaşma gereği duydum.

 
Cihazı Uzatma Kablosuyla Kullanmayın
Ustalar elektrik süpürgesinin uzatma kablolarıyla kullanılmaması gerektiğinin altını çiziyor. Bazı kişiler cihaz kullanımı sırasında tembellik yaparken, kendilerine daha yakın bulduğu üçlü prizleri kullanabiliyor. Ama sorunun başlangıcı da bundan sonra başlıyor. Çünkü bu kablolar cihazın düzensiz akım sorununu başlatan şeylerden oluyor. Açıkçası bende elektrik süpürgemi arada böyle kullandığımı fark ettim. Bundan sonra buna dikkat ederek, elektrik süpürgemin ömrünü daha çok uzatacağımı öğrendim.

 
Hasar Durumunda Kullanmayın
Günlük olarak sürekli ihtiyacımız olan elektrik süpürgelerinin hortumuna pek çok şey takılıp kalabiliyor. Bu durumda süpürgelerin eski performansını göstermesi hayal olarak kabul ediliyor. Elektrik süpürgesinin hortumunun sürekli olarak kontrol edilmesini söyleyen Philips İzmir Servis çalışanları, hasar durumunda ise doğrudan servise başvurmak gerektiğini belirtiyor.

 

Sadece Kuru Zeminleri Süpürün

Kullanıcıların en çok yaptığı hatalardan birinin ıslak zemini çekmek olduğunu söyleyen servis çalışanları bu durumdan sakınmak gerektiğini belirtiyor. Eğer sizlerde bu durumdan veya farklı sorunlardan şikayetçiyseniz Philips Servis Bornova ile iletişim kurmak için tıklayın ve sorunun çözülmesini sağlayın diye belirtiyorlar.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir