En İyi 8 VPN Uygulaması 2017

En iyi vpn uygulamaları

Ülkemizde ne yazık ki internet sağlayıcıları her web sitesine girmemize,internette sınırsız ve sansürsüz gezmemize olanak sağlamıyor. Bu yüzden de biz internet kullanıcıları VPN uygulamalarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu yazımda sizler için bu yılın en kullanışlı VPN uygulamalarını derledim. Bu VPN uygulamalarını kullanarak istediğiniz web sitesinde özgürce gezebilirsiniz. Tabi bazıları premium üyelik istiyor bir süre sonra ama yine de bir kaç aylık deneme için ücretsiz olarak size VPN hizmeti veriyor. Bu listedeki VPN’lerin çoğunu hem android’de hemde diğer cihazlarda kullanabiliyorsunuz. Lafı çok uzatmadan 2017 senesinin en iyi VPN uygulamalarına geçmek istiyorum.

1-) ZenMate

Zenmate kullanıcı dostu bir VPN olmasıyla rakiplerinin önüne çıkıyor. Hem kullanımı oldukça kolay hemde diğer VPN programları kadar reklama boğmuyor sizi. Ve arayüzü oldukça basit. VPN kullanmak istiyorsanız ve VPN programları kafamı karıştırıyor nereye tıklayacağımı bilmiyorum diyorsanız ZenMate tam size göre bir VPN.

2-) Opera Free VPN

Dünyanın en çok tercih edilip,kullanılan internet tarayıcılarından birisi olan Opera’nın internette özgürce dolaşmak isteyenler için sunduğu bir VPN hizmeti Opera Free VPN. Bu uygulama ayrıca diğer VPN uygulamaları gibi hız limitasyonları yapmadığı için rakiplerine o yönden avantaj sağlıyor.

3-) Hotspot Shield

Belki de hepimizin bildiği tek VPN programı Hotspot Shield. Uzun yıllardır var olan bir program. Hotspot Shield önce biraz deneme süresi sunuyor daha sonra VPN hizmetini ücretli olarak yapmaya devam ediyor.

4-) SuperVPN Free VPN Client

Google Play’deki en başarılı VPN programlarında birisidir SuperVPN Free VPN Client. Programın ücretsiz versiyonu saatli olarak bağlantı hakkı tanıyor size. Fakat sınırsız sürümünü satın alırsanız istediğiniz kadar,kısıtlama olmadan bağlanabilirsiniz.

5-) Buffered VPN

Buffered VPN pahalı ama kullanışlı olan VPN’lerden birisidir. Verilerinizi gizli tutar ve kayıt tutmaz.

6-) TunnelBear VPN

Kullanımı diğer VPN’lere göre biraz daha ziyaretçiyi yorsa da,kullanmaya başladıktan sonra bağımlısı olup bırakamayacağınız bir program TunnelBear VPN. Ayrıca bütün cihazlarda kullanılabilmesi de en büyük avantajı.

7-) Strong VPN

StrongVPN Harika bir arayüze sahip olmasıyla,hızlı ve basit olmasıyla çok tercih edilen kullanıcı dostu bir VPN’dir. Fakat StrongVPN’yi kullanabilmeniz için yıllık bir miktar para ödemeniz lazım. Ama kullanan herkes çok memnun ve parayı sonuna kadar hak ettiğini söylemekte.

😎 Hola VPN

Hola VPN’nin en büyük özelliği her uygulama için ayrı ayrı ayarlar yapabilmeniz. Yine HOLA’da oldukça güzel bir arayüze ve çalışma sistemine sahip bir VPN. Piyasada kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamalarından birisi Hola VPN.

Son Sözler

Bu yazımda sizler için en iyi vpn uygulamalarını derlemeye çalıştım. Umarım bu programlardan en aza birisi işinize yaramıştır. Ulaşmak istediğiniz bilgiye sizi götürmeyi başarabilmiştir. Sizde bu yazının altına kullandığınız VPN uygulamalarını yorum olarak atabilirsiniz.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir