Yerli Akıllı Telefonumuz KAAN A1 Satışa Sunuldu İşte KAAN A1’in Fiyatı Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

KAAN A1 İnceleme,KAAN A1 Fiyatı,KAAN A1 Özellikleri

KAAN markasını ilk olarak KAAN N1 ile duymuştuk.Kaan N1’in en önemli özelliği Başarı Elektronik’in ilk yerli akıllı telefonu olma özelliğini taşımasıydı.KAAN N1 ile güzel bir satış hacmi yakalayan Başarı Elektronik büyük bir ses getirmeyi başarmıştı.İşte bu başarısını devam ettirmek için şimdi de KAAN A1 satışa sunuldu.Bu yazımızda sizlere KAAN A1’in fiyatından,özelliklerinden bahsedeceğiz.Ayrıca yazının altındaki yorumlar kısmından KAAN A1 kullanıcılarının ürün hakkında yaptıkları yorumlara da ulaşabilirsiniz.

KAAN A1 İnceleme

Hadi gelin hep beraber Başarı Elektronik’in yeni telefonu KAAN A1’i tanıyalım.

KAAN A1 Özellikleri

KAAN A1 Android 7.0 işletim sistemine sahip bir şekilde geldi.Ayrıca 5inç boyutuna sahip 2.5 D yuvarlatılmış ekranı ile göz yormayacak şekilde güzel bir görüntü ortaya koyuyor.KAAN A1’in kameralarından bahsedecek olursak 5 MP ön kamera ve 13 MP arka kameraya sahip.Ayrıca KAAN A1’in arka yüzeyinde yer alan parmak izi sensörü ile telefon tuş kilidini açıp kapatma,selfie çekme,müzik dinleme gibi özellikleri de kullanabiliyorsunuz.KAAN A1 2GB Ram ve 16 GB hafızaya sahip.Hafızasını kendiniz arttırabiliyorsunuz.
KAAN A1’in özellikleri bu şekilde..Peki bu özelliklere Sahip KAAN A1’in fiyatı ne kadar acaba?
KAAN A1 İnceleme,KAAN A1 Fiyatı,KAAN A1 Özellikleri

KAAN A1 Fiyatı

KAAN markasının önceki telefonu N1’den bileceğiniz üzere fiyatı piyasaya göre uygun oluyor.KAAN A1 içinde aynısını söyleyebiliriz.Tam bir fiyat performans ürünü.
KAAN A1 949 TL önerilen perakende satış fiyatı ile çıkış yaptı.Bu sayede daha geniş kitlelere,daha çok kullanıcıya ulaşmaya çalışıyor Başarı Elektronik.
Ayrıca KAAN A1 ile ilgili güzel bir kampanya da mevcut.Turkcell mağazalarında KAAN A1’i peşin fiyatına kredi kartına 12 ay taksit imkanı ile alabilirsiniz.

KAAN A1 Alınır mı?

Bence KAAN A1 alınır arkadaşlar.Fiyatına göre kalitesi çok iyi.Bu tarz fiyat performans ürünlerini alıp 2-3 sene kullanmanız bile sizin için kar.


KAAN A1 Kutusundan Neler Çıkıyor?

Her standart telefon kutusunda olduğu gibi kutuyu ilk açtığınızda karşınıza önce telefon çıkıyor.Kutunun içinden telefonun yanı sıra 1 amperlik bir şarj aleti çıkıyor.Normalde 2 amper kullanılsa daha iyi olur ama KAAN A1’e nedense 1 amperlik koymuşlar.Bunun yanı sıra bir adet şeffaf kılıf çıkıyor.Normalde her telefonda olmaz bu.10-20 TL gibi bir masraftan kurtarıyor bizi KAAN A1.Birde ekran koruyucu çıkıyor.Bunu da uygun bir şekilde yerleştirmeniz gerekli.
Ve son olarak tabii ki bir adet kulaklık çıkıyor.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir