Dijital Yatırıma Başlamak İster Misiniz?

Dijital Yatırım

 Yatırımlarınızı artık dijital ortama taşımanın zamanı geldi. Bu yüzden sizleri InvestAZ’nin Dijital Yatırım dünyasına davet ediyoruz.

e-Yatırım Hesabı ile Paranızı Dijital Yatırım Dünyasında Değerlendirin

InvestAZ e-Yatırım Hesabı ile dijital yatırım dünyasının kapısını açarak küresel bir yatırımcı olabilirsiniz. Çünkü InvestAZ size döviz piyasalarından, emtia ürünlerine, hisse senedi piyasalarından, türev ürünlere kadar bir çok finansal yatırım aracında yatırım yapma imkanı vermektedir.

 e-Yatırım Hesabı ile Neler Yapabilirsiniz? 

 InvestAZ e-Yatırım hesabına sahipseniz, A’dan Z’ye tüm yatırım araçları parmaklarınızın ucunda. Sadece tek bir ekrandan, tek bir dokunuş ile Döviz, Emtia, Endeks ve Hisse Senetlerini dilediğiniz an dilediğiniz her yerden alıp satabilirsiniz. e-Yatırım hesabına sahip olarak farklı yatırım araçlarındaki varlıklarınızı kolayca görüntüleyebilir, birden çok alt hesap oluşturabilirsiniz. İşlem platformlarına tek tıkla geçiş yapabilir, 7 gün 24 saat para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Destek ekranı ile dilediğiniz zaman yatırım uzmanlarına ulaşabilir ve her türlü sorunun cevabını bulabilirsiniz.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir